Prekių katalogas

Termo medienos dailylentė su špuntu

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: TERM006.1
  Išmatavimai Kaina Kiekis Pirkti
  18 x 92

  Reikia didesnio kiekio? Rašyk, kaina ir pristatymas derinami!

  192
  (192/m)
  Į krepšelį 
  18 x 118

  Reikia didesnio kiekio? Rašyk, kaina ir pristatymas derinami!

  247
  (247/m)
  Į krepšelį 
 • Kaina pateikta už 1m;

  Kaina 1m2 - 20,95 eur;

  Profilis - termo medienos dailylentė su špuntu (STP);

  Išmatavimai (storis x plotis): 18mm x 92mm;
                                               18mm x 118mm;

  Galimi ilgiai - 3000mm - 6000mm; 

  Mediena – pušis/ eglė;

  Medienos santykinė drėgmė - 6 %;

  Apdorojimo klasė - Thermo D;

  Rūšis – AB (dėl BB rūšies teirautis);

  Galima paviršiaus apdaila:
  • Obliuota;
  • Alyvuota UV alyva;
  • Dažyta.

   Dėl tikslesnių gamybos terminų, pristatymo informacijos, papildomų paslaugų galimybės, individualių užsakymų- teirautis el.paštu statybai@woodland.lt arba telefonu +37060364567

  Termo mediena - natūralus ir ilgaamžis produktas
  Termo mediena – karščiu apdorota efektyvi medienos žaliava, kuri vis plačiau pritaikoma ir naudojama interjere, eksterjere ir gamyboje.
  Kas yra terminimas?
  Naudoti karštį medienos apdorojimui – jau nuo seno žinomas metodas, kuris iš medienos išgarinus drėgmę, padidina jos patvarumą ir atsparumą. Terminimo proceso metu yra naudojama aukšta temperatūra (+180 -220°C ) ir garai. Toks apdorojimo būdas pakeičia medienos lastelių struktūrą, ji tampa gerokai atsparesnė puvėsiui, grybeliui, oro sąlygoms, pagerėja matmenų stabilumas, mediena nesitraukia, nesikraipo ir išlaiko estetinę išvaizdą. Taip apdorota mediena yra natūralus ir ekologiškas produktas, nes apdirbimui nenaudojamos jokios cheminės medžiagos.
  Patvarumo klasė
  Termiškas apdorojimas medienai suteikia biologinį patvarumą, todėl ji priskiriama I-ai (labai patvari) ir II-ai (patvari ) patvarumo klasei, tai reiškia, kad termo medieną galima naudoti lauko sąlygomis be papildomo paviršiaus apdorojimo.
  Apdorojimo klasės
  THERMO D ir THERMO S – tai termintos medienos apdorojimo rodikliai , kurie parodo kokioje temperatūroje mediena buvo terminama. THERMO S – švelniau apdorota mediena (+185 °C±3 ), šviesesnės spalvos , kuri labiau tinka vidaus ir pirties apdailai. Tuo tarpu THERMO D ženklinama mediena yra apdorota aukštesnėje temperatūroje (+212 °C±3 ), turi tamsesnį rudos spalvos atspalvį, tinka vidaus ir lauko apdailai.
  Termo medienos privalumai :
  Ilgaamžiškumas – medieną apdorojant karštoje temperatūroje, sunyksta cukraus dariniai (hemiceliuliozė), kuriais maitinasi pūvimą sukeliantys grybeliai ir bakterijos, medgraužiai, sunaikinamos visos bakterijos. Terminta mediena be cheminio apdorojimo, lauko sąlygomis tarnauja dešimtmečius.
  Stabilumas - terminimo proceso metu,medienos poros susitraukia, todėl naudojama mediena nesugeria į save drėgmės. Santykiniai medienos drėgmei sumažėjus iki 4-6 % (lyginant su neapdorota mediena), gaminiai išlaiko savo formą, nesitraukia, nesikraipo, nesiriečia, ženkliai mažiau skilinėja.
  Ekologiškumas- termo medienai apdoroti nenaudojamos jokios cheminės medžiagos, todėl ši žaliava yra ekologiška ir visiškai nekenksminga žmogaus sveikatai , draugiška gamtai.
  Priežiūra – Kadangi po terminimo proceso iš medienos neišsiskiria sakai, priežiūra tampa kur kas paprastesnė. Termo mediena yra atspari įvairioms oro sąlygoms, bet dėl galimo spalvos kitimo dėl ultravioletinių spindulių, rekomenduojame paviršių padengti apsaugine priemone su UV.
  Termo medienos panaudojimo galimybės:
  Dėl atsparumo drėgmės ir temperatūrų pokyčiams , termo mediena naudojama terasoms, fasadams, pavėsinėms, tvoroms, pirtims, kubilams, grindims, langams, durims, lauko ir vidaus baldams, vidaus interjerui, žaislams ir t.t..
    

 • Alternatyvios prekės

  Termo medienos dailylentė su puse špunto
  Kodas: TERM008

  Termo medienos dailylentė su puse špunto, matmenys 18mm x 92mm , 18mm x 118mm, arba 18mm x 140mm

  Kaina 192 - 293
  Termo medienos nuožulni dailylentė
  Kodas: TERM009

  Termo medienos nuožulni dailylentė 9/20mm X 118mm, arba 9/20mm x 141mm

  Kaina 247 - 293
  Termo medienos dailylentė Rombas
  Kodas: TERM007

  Termo medienos dailylentė Rombas, 18mm x 92mm, arba 18mm x 118mm

  Kaina 192 - 247
  Termo medienos stačiakampė dailylentė
  Kodas: TERM005

  Termo medienos stačiakampė dailylentė, obliuota, įvairūs matmenys 

  Kaina 192 - 293
 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Užsisakę naujienlaiškį, el.paštu, gausite informaciją apie mūsų naujienas ir vykstančias akcijas.