Prekių katalogas

Prekių pristatymo sąlygos

 • Šios prekių pristatymo sąlygos galioja užsakant prekes internetinėje parduotuvėje www.statykprofesionaliai.lt
  Internetinėje parduotuvėje galite pasirinkti šiuos pristatymo būdus:
  1. Prekių pristatymas
  2. Prekių atsiėmimas

  PREKIŲ ATSIĖMIMAS
  Medienos žaliavas ir medienos gaminius galima atsiimti Kaune , A.Juozapavičiaus pr. 21-61 (visos kitos prekės parduodamos tik internetinėje prekyboje). Kai užsakymas bus suruoštas atsiėmimui, susisieksime su Jumis nurodytais kontaktais ir sutarsime atsiėmimo laiką. 
  Svarbu žinoti!
  * Atsiimant prekes galėsite atsiskaityti tik grynais pinigais.
  * Atsiimdami užsakymą su savimi turėkite užsakymo numerį bei galiojantį asmens tapatybės dokumentą (ID kortelę, pasą arba vairuotojo pažymėjimą). Jei užsakymą atsiimsite ne Jūs, o kitas žmogus, sudarydami užsakymą nurodykite jį kaip prekių gavėją. Jeigu esate juridinis asmuo, turėkite įgaliojimą.

  PREKIŲ PRISTATYMAS PIRKĖJO NURODYTU ADRESU
  Pristatymo terminai:
  * Prekių pristatymas į pirkėjo nurodytą vietą Lietuvos teritorijoje (konkretų adresą), bus įvykdytas per 2 – 4 darbo dienas. Visais atvejais stengiamės pristatyti prekes kuo skubiau.
  Svarbu žinoti!
  * Užsakymas pristatomas iki įėjimo į namą, jeigu tai daugiabutis gyvenamasis namas. Iki privataus namo kiemo vartų ar statybų aikštelės teritorijos ribos.
  * Į pristatymo kainą įtrauktas prekės supakavimas ir pristatymas iki nurodyto adreso. Užnešimo paslauga iki kliento buto durų (jeigu tai daugiabutis gyvenamasis namas) ar kliento name į atskirą aukštą, neteikiama.
  * Užsakydamas pristatymo paslaugą, pirkėjas turi būti tikras, kad privažiavimas bus įmanomas. Jeigu pristatymo metu privažiavimas nėra galimas, prekės bus iškrautos artimiausioje įmanomoje vietoje. Jeigu iškrovimas neįmanomas ne dėl vairuotojo kaltės, prekės grąžinamos į prekybos sandėlį, o suma už transportavimą, pirkėjui nėra grąžinama.
  * Priimdami užsakymą su savimi turėkite galiojančią asmens tapatybės kortelę, vairuotojo pažymėjimą arba piliečio pasą. Jei užsakymą atsiimsite ne Jūs, o kitas žmogus, sudarydami užsakymą nurodykite jį kaip prekių gavėją. Jeigu esate juridinis asmuo, turėkite firmos įgaliojimą su nuotrauka.
  * Užsakymo pristatymas vykdomas tik po prekių apmokėjimo. Pristatymo metu apmokėti už prekes kurjeriui ar prekes atvežusiam vairuotojui, galimybės nebus.
  * Apie pristatymo preliminarų laiką informuosime jus, jūsų nurodytais kontaktais skambučiu, SMS žinute ar elektroniniu paštu.
  * Nepavykus pristatyti krovinio ne dėl pardavėjo kaltės, pakartotina prekių pristatymo data derinamas atskirai.
  * Pristatymas, kitu nei užsakyme nurodytu adresu, vairuotojui nėra privalomas.
  * Pristatytų prekių iškrovimui ir priėmimui skiriama iki 20 minučių, nuo transporto atvykimo į nurodytą vietą. Esant ilgesniam užsakymo priėmimui, vairuotojas turi teisę ilgiau nelaukti, o suma už transportavimą, pirkėjui nebus grąžinama.
  * Užsakymų pristatymai į Kuršių Neriją ar už Lietuvos respublikos ribų, nevygdomi.

  Svarbu žinoti!!!
  Kai išoriškai pažeista siunta
  Į namus pristatytos siuntos kokybę tikrinkite dalyvaujant prekes pristačiusiam asmeniui.
  Jei pastebėjote, kad prekė turi pažeidimų:
  * apie tai pasakykite prekes atvežusiam kurjeriui;
  * siuntos pristatymo dokumente pažymėkite, kad pakuotė turi pažeidimų.
  * patikrinkite pakuočių viduje esančias prekes ir, jei jos pažeistos, pažeidimus užfiksuokite nuotraukose. Nuotraukos bus reikalingos prekių grąžinimo procedūrai;
  * jei pakuotė nepažeista, dalyvaujant kurjeriui prekių tikrinti nereikia.
  Jei priimate siuntą ir pasirašote dokumentus, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkinga.
    

 • Prenumeruok

  Informacija

  Užsisakę naujienlaiškį, el.paštu, gausite informaciją apie mūsų naujienas ir vykstančias akcijas.