Prekių katalogas

Termo medienos terasinė lenta, rifliuota, be tvirtinimo griovelių, klevas

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: TERM.K4.110
  Išmatavimai Kaina Kiekis Pirkti
  20mm x 110mm

  Reikia didesnio kiekio? Rašyk, kaina ir pristatymas derinami!

  839
  (839/m)
  Į krepšelį 
  20mm x 120mm

  Reikia didesnio kiekio? Rašyk, kaina ir pristatymas derinami!

  915
  (915/m)
  Į krepšelį 
 • Kaina pateikta už 1 m;

  Kaina 1m2 - 110/120 mm -  76,23 eur;

  Profilis - termo medienos terasinė lenta, rifliuota, be tvirtinimo griovelių šonuose;
  Galimi išmatavimai (storis x plotis): 20mm x 110mm;

                                                          20mm x 120 mm;

  Galimi ilgiai - 500mm - 3000mm; 

  Mediena – klevas ;

  Medienos santykinė drėgmė - 6 %;

  Apdorojimo klasė - Thermo D;

  Rūšis – A (dėl B kokybės teirautis);

  Apdirbimas - obliuota;

  Galima paviršiaus apdaila –  3 pusės padengtos UV alyva;

  Dėl tikslesnių gamybos terminų, pristatymo informacijos, papildomų paslaugų galimybės, individualių užsakymų- teirautis el.paštu statybai@woodland.lt arba telefonu +37060364567

  Termo mediena - natūralus ir ilgaamžis produktas
  Termo mediena – karščiu apdorota efektyvi medienos žaliava, kuri vis plačiau pritaikoma ir naudojama interjere, eksterjere ir gamyboje.
  Kas yra terminimas?
  Naudoti karštį medienos apdorojimui – jau nuo seno žinomas metodas, kuris iš medienos išgarinus drėgmę, padidina jos patvarumą ir atsparumą. Terminimo proceso metu yra naudojama aukšta temperatūra (+180 -220°C ) ir garai. Toks apdorojimo būdas pakeičia medienos lastelių struktūrą, ji tampa gerokai atsparesnė puvėsiui, grybeliui, oro sąlygoms, pagerėja matmenų stabilumas, mediena nesitraukia, nesikraipo ir išlaiko estetinę išvaizdą. Taip apdorota mediena yra natūralus ir ekologiškas produktas, nes apdirbimui nenaudojamos jokios cheminės medžiagos.
  Patvarumo klasė
  Termiškas apdorojimas medienai suteikia biologinį patvarumą, todėl ji priskiriama I-ai (labai patvari) ir II-ai (patvari ) patvarumo klasei, tai reiškia, kad termo medieną galima naudoti lauko sąlygomis be papildomo paviršiaus apdorojimo.
  Apdorojimo klasės
  THERMO D ir THERMO S – tai termintos medienos apdorojimo rodikliai , kurie parodo kokioje temperatūroje mediena buvo terminama. THERMO S – švelniau apdorota mediena (+185 °C±3 ), šviesesnės spalvos , kuri labiau tinka vidaus ir pirties apdailai. Tuo tarpu THERMO D ženklinama mediena yra apdorota aukštesnėje temperatūroje (+212 °C±3 ), turi tamsesnį rudos spalvos atspalvį, tinka vidaus ir lauko apdailai.
  Termo medienos privalumai :
  Ilgaamžiškumas – medieną apdorojant karštoje temperatūroje, sunyksta cukraus dariniai (hemiceliuliozė), kuriais maitinasi pūvimą sukeliantys grybeliai ir bakterijos, medgraužiai, sunaikinamos visos bakterijos. Terminta mediena be cheminio apdorojimo, lauko sąlygomis tarnauja dešimtmečius.
  Stabilumas - terminimo proceso metu,medienos poros susitraukia, todėl naudojama mediena nesugeria į save drėgmės. Santykiniai medienos drėgmei sumažėjus iki 4-6 % (lyginant su neapdorota mediena), gaminiai išlaiko savo formą, nesitraukia, nesikraipo, nesiriečia, ženkliai mažiau skilinėja.
  Ekologiškumas- termo medienai apdoroti nenaudojamos jokios cheminės medžiagos, todėl ši žaliava yra ekologiška ir visiškai nekenksminga žmogaus sveikatai , draugiška gamtai.
  Priežiūra – Kadangi po terminimo proceso iš medienos neišsiskiria sakai, priežiūra tampa kur kas paprastesnė. Termo mediena yra atspari įvairioms oro sąlygoms, bet dėl galimo spalvos kitimo dėl ultravioletinių spindulių, rekomenduojame paviršių padengti apsaugine priemone su UV.
  Termo medienos panaudojimo galimybės:
  Dėl atsparumo drėgmės ir temperatūrų pokyčiams , termo mediena naudojama terasoms, fasadams, pavėsinėms, tvoroms, pirtims, kubilams, grindims, langams, durims, lauko ir vidaus baldams, vidaus interjerui, žaislams ir t.t..
    

 • Alternatyvios prekės

  Termo medienos terasinė lenta, rifliuota, su tvirtinimo grioveliais šonuose, klevas
  Kodas: TERM.K1

  Klevo termo medienos terasinė lenta, rifliuota, su tvirtinimo grioveliais šonuose.  Galimi matmenys - 20mm x 110mm, 20mm x 120mm 

  Kaina 839 - 915
  Termo medienos terasinė lenta, rifliuota, be tvirtinimo griovelių, spygliuotis
  Kodas: TERM004

  Termo medienos terasinė lenta, rifliuota , be tvirtinimo griovelių šonuose. Galimi matmenys - 26mm x 92mm, 26mm x 118mm 

  arba 26mm x 140mm

  Kaina 278 - 424
  Termo medienos terasinė lenta, rifliuota, be tvirtinimo griovelių,uosis
  Kodas: TERM0.U4

  Uosio termo medienos terasinė lenta, rifliuota , be tvirtinimo griovelių šonuose. Galimi matmenys - 20mm x 110mm, 20mm x 120mm 

  Kaina 839 - 915
  Termo medienos terasinė lenta, rifliuota, su tvirtinimo grioveliais šonuose, uosis
  Kodas: TERM.U1

  Uosio termo medienos terasinė lenta, rifliuota, su tvirtinimo grioveliais šonuose.  Galimi matmenys - 20mm x 110mm, 20mm x 120mm 

  Kaina 839 - 915
  Termo medienos terasinė lenta, rifliuota, su tvirtinimo grioveliais šonuose, spygliuotis
  Kodas: TERM001

  Termo medienos terasinė lenta, rifliuota, su tvirtinimo grioveliais šonuose.  Galimi matmenys - 26mm x 92mm, 26mm x 118mm 

  arba 26mm x 140mm  

  Kaina 278 - 424
 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Užsisakę naujienlaiškį, el.paštu, gausite informaciją apie mūsų naujienas ir vykstančias akcijas.