Prekių katalogas

Pušies terasinė lenta, lygi, impregnuota vakuuminiu būdu, 28x120x4800mm

 • Kraunamos nuotraukos
 • Kaina pateikta už 1 vnt;

  Kaina 1m2 - 15 eur;

   Lentos matmenys:

  Ilgis - 4,8 m;

  Storis - 28 mm;

  Plotis - 120 mm;

  Matmenų tolerancija +- 1 mm;  

  Medienos rūšis - pušis;

  Apdirbimas - obliuota;

  Profilis - lygus;

  Kokybės klasė - AB;

  Drėgnumas - 18 - 20%;

  Apdorojimas - impregnuota vakuuminiu būdu;

  Eksterjero puošmena- jauki terasa. Pastaruoju metu jau neįsivaizduojamas gyvenamasis namas, sodas, sodyba ir netgi kavinė ar restoranas be terasos. Dažniausiai terasų įrengimui renkamasi medines lentas, kurios yra natūralios, suteikia jaukumo. Kad terasa tarnautų ilgai, būtina rinktis kokybišką medieną.

  Medienos rūšys. Mūsų asortimente sau tinkamas terasines lentas ras ir išrankiausias klientas: turime maumedžio, pušies, tropinės medienos terasinių lentų. Kiekviena mediena turi savo specifinių savybių, kurios lemia terasos atsparumą mechaniniam ir atmosferiniam poveikiui.
  Maumedžio mediena pasižymi tvirtumu, tankumu, sakingumu. Dėl didelio sakų kiekio medienoje, jos priežiūra nereikalauja daug laiko ir pastangų. Didelis sakų kiekis medienoje veikia kaip natūralus impregnantas, todėl jos nereikia papildomai apdoroti cheminėmis medžiagomis.
  Šiaurinės pušies terasinės lentos pigesnės nei maumedžio ar tropinės medienos lentos. Pušinės teraslentės nepasižymi tokiu dideliu tankiu, ar atsparumu drėgmei bei mechaniniam poveikiui, todėl siūlome įsigyti lentas, kurioms jau atliktas giluminis-vakuuminis impregnavimas. Impregnuojant giluminiu būdu, impregnantas įsiskverbia giliai į medienos minkštuosius audinius. Taip apdorota mediena ilgiau išlieka atspari išoriniam aplinkos poveikiui, todėl terasa tarnaus daugelį metų.
  Tropinė mediena pasižymi dideliu tankiu, o ši savybė lemia medienos atsparumą ir ilgaamžiškumą. Šios lentos pasižymi natūraliu grožiu, išskirtinėmis spalvomis, nereikalauja daug priežiūros. Dėl tropinės medienos terasinių lentų teirautis individualiai elektroniniu paštu statybai@woodland.lt
  Kuo skiriasi terasinių lentų profiliai? Terasinės lentos, kurių paviršius yra nelygus, vadinasi rifliuotomis. Dėl paviršiuje, per lentos ilgį išraižytų griovelių, jos nėra tokios slidžios kaip teraslentės lygiu viršumi, todėl dažniausiai naudojamos vietose, kur bus sąlytis su vandeniu- lieptai ar terasos prie vandens telkinių, pirtys. Rifliuota teraslentė turi ir kitą privalumą – puikiai maskuoja terasinių lentų skilimus, kurie nuo permainingų oro sąlygų praktiškai neišvengiami.
  Terasinių lentų priežiūra. Džiovintos maumedžio terasinės lentos dėl savo tvirtumo ir atsparumo nereikalauja pradinio apdorojimo cheminėmis medžiagomis, nes iš vidaus ši mediena permirkusi sakais, kurie yra kaip natūralus impregnantas. Tropinės medienos lentos nereikalauja apskritai jokios priežiūros, tačiau jas, kaip ir maumedžio, rekomenduojama tepti natūraliu aliejumi, kad mediena neprarastų savo spalvos ir netrūkinėtų. Tuo tarpu pušines terasines lentas, kaip jau minėjome, būtina impregnuoti, o ypač veiksminga giluminiu- vakuuminiu būdu, nes tuomet impregnantas lieka medienos viduje, jo neišplauna krituliai ir nepažeidžia kiti atmosferos veiksniai. Po impregnavimo pušines teraslentes galima alyvuoti, dažyti. Alyvuoti teraslentes patariame kasmet, o geriausias metų laikas tam – rudens sezonas.

  Tvirtinimas. Labai svarbu pasirinkti tinkamą terasos tvirtinimo būdą. Dėl medienos deformacinių savybių (plėtimosi , traukimosi), patartina naudoti būtent terasų tvirtinimui skirtas detales. Terasiniai medvaržčiai, dėl savo specialių savybių – yra patvarūs, tvirtai laiko lentą, paviršiaus padengimu pritaikyti lauko sąlygoms, atsparūs korozijai. Norint turėti terasos estetinį vaizdą, siūlome naudoti paslėptam tvirtinimui skirtus sraigtus, ko pasekoje sveikos, nesuskilusios ir nesuplėšytos terasinės lentos.
  Papildomos paslaugos. Teikiame terasų impregnavimo, alyvavimo, montavimo paslaugas. Smulkesnė informacija el. paštu statybai@woodland.lt
  arba telefonu +37060364567   

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Užsisakę naujienlaiškį, el.paštu, gausite informaciją apie mūsų naujienas ir vykstančias akcijas.