Prekių katalogas

Lauko dailylentė STK, 18 mm, maumedis

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: WKSTK120M/
  538
  (538/m)

  Reikia didesnio kiekio? Rašyk, kaina ir pristatymas derinami!

  Į krepšelį 
 • Parametrai:

  Kaina pateikta už 1m;

  Kaina 1m2 - 44,77 eur;

  Galimas ilgis - 2500 ÷ 6000mm;

  Galimas plotis - 120/145mm;

  Storis - 18mm;

  Kokybė - AB;

  Galimas apdirbimas - obliuotos, šiauštos, šukuotos, smėliuotos;

  Galimos apdailos - dažytos, alyvuotos, beicuotos- alyvuotos (apdailos kaina pateikta standartiniam dviejų sluoksnių padengimui,pvz: 2 lako sluoksniai arba 1 beico ir 1 lako sluoksnis. Apdailos kaina pateikta su medžiagomis. Esant poreikiui galima dengti daugiau sluoksnių).

  Mediena -maumedis;

  Drėgnumas- 14- 16 %

  Matmenų tolerancija ± 1mm.

  Preliminarus gamybos terminas iki 2 savaičių;

  Dėl tikslesnių gamybos terminų, pristatymo informacijos, papildomų paslaugų galimybės, individualių užsakymų- teirautis el.paštu statybai@woodland.lt arba telefonu +37060364567

  Vis dažniau šiuolaikiniame interjere ir eksterjere dekorui naudojamos medinės dailylentės. Medienos dekoras iš kitų išsiskiria savo natūralumu, gyvybingumu, unikalia faktūra, suteikia jaukumo ir pagyvina tiek vidaus, tiek išorės apdailą.
  Kadangi apdaila yra ilgalaikis sprendimas, būtina pasirinkti tinkamos medienos kokybiškai apdirbtą žaliavą. Lentelių kokybė, išvaizda ir ilgaamžiškumas priklauso nuo medienos klasės, apdirbimo ir apdailos procesų.
  Savo klientams siūlome įsigyti A/B klasės dailylentes. Šios klasės gaminiams leidžiamos gyvos šakos, pavienės juodos šakos, pavienės sakų kišenės, pavieniai mechaniniai defektai.
  Didžioji dalis dailylenčių šonuose turi griovelius ir išdrožas (vadinamus špuntus), todėl jas lengva montuoti.
  Dailylenčių paviršius gali būti lygus- obliuotas, arba nelygus- šukuotas, šiauštas, smėliuotas. Lygaus paviršiaus dailylentės obliuojamos specialiomis staklėmis, kurių dėka įgauna švelnų paviršių. Tokios dailylentės daugiau naudojamos vidaus interjerui, nes dėl savo glotnumo įgeria mažiau apdailos priemonių (dažų, dažyvių, alyvos, lako) ir nėra tokios atsparios aplinkos poveikiui kaip šiauštos, smėliuotos ar šukuotos. Nelygaus paviršiaus dailylentės reikalauja mažiau priežiūros, nes dėl savo šiurkštaus paviršiaus, sugeria gerokai daugiau apdailos priemonių, o tai įtakoja dailylentės atsparumą saulės spinduliams, atmosferos poveikiui.
  Savo klientams galime pasiūlyti apdailos - apsaugos priemonėmis dengtų dailylenčių. Priklausomai nuo Jūsų poreikių, lauko lentelės gali būti dengtos dažais, alyva, kurių funkcija bus apsauginė nuo aplinkos poveikio bei estetinė - derinant prie bendros aplinkos. Vidaus dailylentės gali būti beicuojamos- lakuojamos, alyvuojamos arba dažomos. Įsigyjant pramoniniu būdu apsaugos ir apdailos priemonėmis padengtas dailylentes, išvengiama nubėgimų, netolygaus padengimo, sutaupoma laiko ir medžiagų.
  Kadangi dailylentės medinės, o medis reaguoja į temperatūros ir drėgmės pokyčius, visiškai išvengti deformacijos nepavyks. Tačiau lentelės galinėje pusėje esančios mechaniškai įpjautos įpjovos mažina deformaciją, kuri atsiranda dėl medienos vidinių tempimų. Mažinant deformacijos riziką, taip pat labai svarbu pasirinkti kokybiškus tvirtinimo elementus.
  Tinkamai pasirinkus medieną, jos apsaugos priemones ir tvirtinimo elementus, dailylentės bus ilgalaikis, solidžiai atrodantis apdailos sprendimas.   

 • Alternatyvios prekės

  Lauko dailylentė STP, 18 mm, maumedis
  Kodas: WKSTPM
  Kaina 538 - 649
  Lauko dailylentė HB, 18 mm, maumedis
  Kodas: WKHBM
  Kaina 538 - 649
  Lauko dailylentė STV, 18 mm, maumedis
  Kodas: WKSTVM
  Kaina 538 - 649
  Lauko dailylentė SH, 18 mm, maumedis
  Kodas: WKSHM
  Kaina 538 - 649
 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Užsisakę naujienlaiškį, el.paštu, gausite informaciją apie mūsų naujienas ir vykstančias akcijas.